Dlaczego my?

IMG_6169 compress-image

W Zakopiance przeprowadzamy kompleksowe leczenia w oparciu o światowe standardy, co pozwala nam osiągnąć znakomite efekty. Dbamy o każdy najdrobniejszy szczegół, dzięki czemu skutecznie spełniamy od lat marzenia o pięknym i zdrowym uśmiechu. Wykorzystujemy innowacyjne technologie umożliwiające znaczące podniesienie komfortu wykonywanych zabiegów. Dołącz do tysięcy zadowolonych Pacjentów, którzy zawsze chętnie do nas wracają! Twój nowych uśmiech jest właściwie na wyciągnięcie ręki!

Indywidualne podejście

Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że tylko indywidualne podejście do każdego problemu może przynieść oczekiwane efekty. W naszej profesjonalnej klinice stomatologicznej planujemy kompleksowe leczenia, które umożliwiają przywrócenie pięknego i w pełni funkcjonalnego uśmiechu, a tym samym pozwalają znacznie poprawić jakość życia. Nasz zespół tworzą eksperci posiadający ogromną wiedzę i wieloletnie doświadczenie z różnych dziedzin stomatologii, dlatego zawsze pracujemy zespołowo, dzięki czemu skutecznie pomagamy spełnić marzenie o zdrowym uzębieniu! Jak przekonują nasi zadowoleni Pacjenci, kompleksowe leczenie i indywidualne podejście są źródłem znakomitych efektów, jakie osiągamy!

Innowacyjne technologie

Celem współczesnej stomatologii jest osiągniecie estetycznych i trwałych efektów przy jak największym komforcie Pacjenta podczas zabiegu. My również o to dbamy, dlatego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone i bezpieczne rozwiązania, dzięki którym możemy skutecznie spełniać marzenia o pięknym oraz zdrowym uśmiechu. Podczas leczenia implantologicznego i protetycznego stosujemy wysokiej jakości materiały, przez co uzyskane efekty są nie tylko estetyczne i funkcjonalne, ale również wytrzymałe. Wykorzystujemy również innowacyjne technologie, takie jak CAD/CAM czy skaner wewnątrzustny, które zdecydowanie podnoszą komfort podczas wykonywanych zabiegów. Przekonaj się sam, jak wygląda nowoczesna stomatologia i odwiedź naszą profesjonalną klinikę, w której od lat pomagamy spełniać marzenia!

11

Lat doświadczenia

5000

Założonych implantów

11000

Wyleczonych Pacjentów

Prywatne centrum diagnostyczne

Precyzyjna diagnostyka jest podstawą każdego kompleksowego leczenia, bo to właśnie ona pozwala dobrać odpowiednie metody, które przyniosą oczekiwane efekty. Z tego powodu głównym naszym celem było stworzenie prywatnego centrum diagnostycznego, gdzie możemy przeprowadzić wszystkie konieczne badania. Pozwala nam to znacznie podnieść skuteczność przeprowadzanych zabiegów, przez co całe leczenie staje się przewidywalne, w czym duża zasługa nowoczesnych technologii, z których korzystamy. Bez wątpienia również Ty docenisz fakt posiadania przez nas prywatnego centrum diagnostycznego, ponieważ wszystkie badania możesz wykonać w jednym miejscu, dzięki czemu zaoszczędzisz swój cenny czas. Kompleksowe leczenie stomatologiczne jeszcze nigdy nie było tak komfortowe!

Umów się na wizytę!

Zakopiankę tworzy zespół ekspertów osiągający znakomite efekty leczenia. Dołącz do tysięcy zadowolonych Pacjentów i umów się na wizytę konsultacyjną. Jesteśmy gotowi, aby spełnić Twoje marzenie i poprawić jakość Twojego życia. Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz albo zadzwonić pod numer 12 294 1111.