Implanty zębów

IMG_6169 compress-image

Marzysz o pięknym i pełnym uśmiechu? Chcesz w końcu cieszyć się funkcjonalnym i estetycznym uzębieniem? Całkowicie bezpieczne i bezbolesne leczenie implantologiczne pozwala spełnić te marzenia, dzięki czemu Twoje życie całkowicie się odmieni. Implanty pozwolą Ci skutecznie odbudować uzębienie.

Co powinieneś wiedzieć o implantach?

Implanty są to małe tytanowe śrubki, do produkcji których służą biokompatybilne materiały. Oznacza to, że w pełni integrują się z kością, co sprawia, iż przeprowadzane zabiegi są całkowicie bezpieczne, a skuteczność leczenia osiąga niemalże 100%. Implanty wszczepiane są w miejsca po utraconych korzeniach, co stwarza odpowiednią podstawę do odbudowania całego uśmiechu.

 

Leczenie implantologiczne jest jednym z etapów zrekonstruowania uzębienia. Po wszczepieniu implantów mocuje się do nich specjalne łączniki, które pozwalają na zamocowanie różnego rodzaju odbudowy protetyczne. Problem pojedynczej luki może być rozwiązany za pomocą korony protetycznej, do zrekonstruowania kilku braków zębowych wykorzystuje się mosty protetyczne, natomiast w sytuacji pełnego bezzębia stosuje się protezy. Przeprowadzenie kompleksowego leczenia, którego jednym z etapów jest wszczepienie implantów, pozwala przywrócić na twarz piękny uśmiech, a także pełną funkcjonalność w jamie ustnej. Jeżeli Ty również borykasz się z problemem braków zębowych, koniecznie udaj się do naszej kliniki stomatologicznej, gdzie pomożemy spełnić Twoje marzenie.

Odmień swoje życie dzięki implantom zębowym

Posiadanie wszystkich zębów pozwala cieszyć się pełnią życia, dlatego nigdy nie należy lekceważyć pojawienia się nawet pojedynczej luki. Dlaczego? W wielu przypadkach początkowe zaniedbania mogą prowadzić do kolejnych, co w konsekwencji powoduje poważne braki w uzębieniu, które znacznie pogarszają jakość życia. Przede wszystkim widocznym skutkiem jest utrata estetyki uśmiechu. Może to z kolei wywoływać uczucie wstydu, co z kolei staje się powodem rezygnacji ze spotkań towarzyskich. W takiej sytuacji traci się radość z życia. Rozwiązaniem jest podjęcie leczenia implantologicznego, które jest drogą do rekonstrukcji uzębienia.

 

Posiadanie wszystkich zębów jest naturalną sytuacją. Jej zachwianie prowadzi do utraty pełnej funkcjonalności w jamie ustnej. Oznacza to, że spożywanie różnego rodzaju pokarmów może być znacznie utrudnione, a w niektórych wypadkach wręcz niemożliwe. Być może w takiej sytuacji będziesz musiał zrezygnować ze swoich ulubionych dań. Po co jednak rezygnować z przyjemności, skoro problem ten można skutecznie rozwiązać dzięki rozwiązaniom dostarczanym przez współczesną stomatologię.

 

Poważne braki zębowe mogą prowadzić również do pojawienia się wad wymowy. Dzieje się tak, ponieważ język w takiej sytuacji nie posiada odpowiedniej podstawy, przez co niemożliwe jest poprawne wypowiedzenie niektórych głosek. To z kolei może spowodować utratę pewności siebie, co może przełożyć się na problemy z nawiązywaniem nowych kontaktów, a także na trudności w życiu zawodowym. Odbudowanie uzębienia na implantach pozwala skutecznie usunąć te problemy.

 

Niektóre skutki pojawienia się braków zębowych są na początku niewidoczne. Jednym z zadań zębów jest odpowiednie obciążanie kości, co zapobiega jej zanikowi. Utrata uzębienia zaburza tę naturalną sytuację, co w konsekwencji może doprowadzić do pojawienia się problemu nieodpowiedniej ilości tkanki kostnej. To z kolei skutkuje nie tylko pogorszeniem estetyki twarzy, ale również niemożliwością przeprowadzenia leczenia implantologicznego w przyszłości. W takiej sytuacji konieczne będzie wykonanie dodatkowego zabiegu z zakresu stomatologii chirurgicznej. Dlatego w sytuacji pojawienia się nawet pojedynczej luki nie zwlekaj, tylko odwiedź naszą klinikę stomatologiczną.

11

Lat doświadczenia

5000

Założonych implantów

11000

Wyleczonych Pacjentów

Leczenie implantologiczne krok po kroku

1. Na początku przeprowadzamy dokładną diagnostykę, dzięki której lekarz może zaproponować odpowiednie metody leczenia. Podczas wizyty konsultacyjnej będziesz mógł również zadać wszystkie nurtujące pytania i podzielić się swoimi wątpliwościami. Wszystko to sprawia, że będziesz czuł się w pełni komfortowo.

 

2. Być może badania diagnostyczne wykażą niedostateczną ilość tkanki kostnej, co oznacza, że konieczne będzie przeprowadzenie zabiegu odbudowy kości. Wykorzystujemy tylko bezpieczne i skuteczne rozwiązania, dzięki którym możliwe będzie wszczepienie implantów. Więcej o zabiegach odbudowy kości możesz dowiedzieć się na naszej stronie dotyczącej chirurgii stomatologicznej.

 

3. Kolejny etap polega na wszczepieniu implantów w miejsce po utraconych korzeniach. Następnie rozpoczyna się okres integracji tytanowego elementu z kością, który trwa około 4 miesięcy.

 

4. Ostatni etap polega na przymocowaniu odpowiedniej odbudowy protetycznej do wcześniej przygotowanych implantów. W przypadku pojedynczej luki założona zostanie korona, przy braku kilku zębów – most protetyczny, a przy problemie całkowitego bezzębia – protezy. Po przeprowadzeniu kompleksowego leczenia w końcu będziesz mógł cieszyć się pięknym i pełnym uśmiechem!

Umów się na wizytę!

Nie bagatelizuj pojawienia się jakiegokolwiek braku zębowego. Dzięki szybkiej reakcji będziesz mógł zapobiec wystąpieniu poważniejszych konsekwencji w przyszłości. Przeprowadzenie kompleksowego leczenia pozwoli Ci w końcu cieszyć się pełnią życia. Odwiedź nas i spełnij swoje marzenie o pięknym oraz pełnym uśmiechu. Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz albo zadzwonić pod numer +48 12 294 1111

Pytanie 1

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Pytanie 2

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.