Zespół

Lekarze stomatolodzy
slupinska

EWA SŁUPIŃSKA

Stomatologia estetyczna, Protetyka, Stomatologia zachowawcza

 

Lek. dent. Ewa Słupińska jest absolwentką stomatologii w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ponadto ukończyła studia na Uniwersytecie Tor Vergata w Rzymie. Systematycznie poszerza swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych kursach oraz szkoleniach, była również uczestnikiem zagranicznych staży, w trakcie których doskonaliła umiejętności z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii zachowawczej. Doktor Słupińska wyznaje zasadę, że lekarz powinien nieść pomoc osobom, które nie mogą sobie pozwolić na opiekę medyczną. Kilkakrotnie jako wolontariusz udzielała pomocy medycznej pacjentom m.in. w Indiach oraz Timorze Wschodnim (Archipelag Malajski). Lek. dent. Ewa Słupińska prywatnie jest pasjonatką zdrowego i aktywnego trybu życia. W wolnym czasie oddaje się podróżom oraz uprawia biegi długodystansowe. Posiada także uprawnienia instruktora narciarstwa PZN. Lek. dent. Ewa Słupińska w swojej codziennej praktyce lekarskiej świadczy usługi w zakresie stomatologii estetycznej.

sroka

MICHAŁ SROKA

Stomatologia zachowawcza

 

Ukończyłem studia lekarsko – dentystyczne na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie, w 2015 r. Staż podyplomowy odbywałem w V Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. W latach 2016-2018 pracowałem w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie.Rozwijam swoje pasje i zainteresowania biorąc czynny udział w wielu kursach i szkoleniach z zakresu Stomatologii Zachowawczej , Endodoncji i Protetyki. Jako lekarz staram się indywidualnie podchodzić do potrzeb każdego pacjenta tak aby czul się komfortowo i czynnie uczestniczył w leczeniu. Prywatnie interesuje się wspinaczka skałkową.

stomatolog-krakow-tomasz-batko

TOMASZ BATKO

Stomatologia zachowawcza, chirurgia

 

Lek. dent. Tomasz Batko, jest absolwentem kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Pavla Jozefa Safarika w Kosicach na Słowacji, który ukończył w języku angielskim, oraz Krakowskiej Medycznej Szkoły Policealnej na kierunku technik dentystyczny. Ukończył staż na oddziale Chirurgii szczękowo-twarzowej na Chińskim Uniwersytecie Medycznym w Taichung na Tajwanie. Doświadczenie zawodowe zdobywa na licznych krajowych i zagranicznych szkoleniach. Obecnie jest w trakcie robienia certyfikatu z chirurgii szczękowej na UPJS w Kosicach. Oprócz chirurgii zajmuje się leczeniem zachowawczym, protetyką, stomatologią estetyczną oraz pedodoncją. Poza pracą jego pasją są narty, taniec latynoamerykański, motocykle oraz podróże.

aneta-furtak-stomatolog-krakow

ANETA FURTAK

Periodontologia, Stomatologia zachowawcza

 

Lek. dent. Aneta Furtak jest absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2013 roku jest uczestniczką studiów doktoranckich w Zakładzie Profilaktyki i Stomatologii Eksperymentalnej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ponadto prowadziła zajęcia dla studentów pierwszych lat studiów w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej, w ramach programu Clinical and Experimental Dentistry. Doktor Furtak była laureatką stypendiów zagranicznych, które umożliwiły jej odbycie staży na Uniwersytecie w Glasgow oraz w Mater Dei Hospital na Malcie. Poza pracą zawodową doktor udziela się również naukowo. Na swoim koncie posiada wiele wystąpień konferencyjnych oraz publikacji naukowych (o tematyce afty oraz biofilmu), jest także autorką rozdziałów w kilku książkach. Doktor Furtak należy do Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS) i Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego (PTP). Ponadto jest członkiem European Federation of Periodontology (EFP). Lek. dent. Aneta Furtak obecnie jest w trakcie specjalizacji z zakresu periodontologii. Każdy pacjent znajdzie u niech profesjonalną pomoc oraz holistyczne podejście do problemu. Podczas pierwszej wizyty wykonuje specjalistyczne badanie periodontologiczne (oznaczenie wskaźników). Następnie opracowuje szczegółowy plan leczenia schorzenia, z którym przybył pacjent, określając jaki będzie tok leczenia – chirurgiczny czy niechirurgiczny, jak również ewentualny plan regeneracji po zabiegu. W zakres wykonywanych przez nią procedur wchodzą m.in. recesje dziąsłowe oraz leczenie cienkiego dziąsła.

paulina-gesich-stomatolog-krakow

Paulina Gęsich

Lekarz stomatolog

 

Paulina ukończyła wydział lekarsko-dentystyczny Collegium Medicum UJ w Krakowie. Ponieważ praca to jej wielka pasja, stale podnosi swoje kompetencje i pogłębia wiedzę, biorąc udział w sympozjach i szkoleniach. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej oraz endodoncji mikroskopowej. Dodatkowo pasjonuje się medycyną estetyczną, z tego też powodu ukończyła studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Jej główna zasada to indywidualne, holistyczne podejście do pacjenta, największą nagrodą jest dla niej satysfakcja pacjenta. W wolnych chwilach oddaje się fotografii oraz podróżom.

szymanski

TOMASZ SZYMAŃSKI

Endodoncja, Stomatologia estetyczna, Implantologia, Protetyka, Stomatologia zachowawcza

 

Lek. dent. Tomasz Szymański, jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Dyplom, tytuł lekarza dentysty oraz uprawnienia wykonywania zawodu uzyskał w 2010 roku. Jest lekarzem ambitnym, nieustannie aktualizującym wiedzę i doskonalącym umiejętności. Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych specjalistycznych szkoleniach. Wśród ukończonych przez niego kursów można wymienić szkolenia poświęcone tematyce najnowszych metod w leczeniu endodontycznym, protetycznym i implantologicznym oraz możliwości nowoczesnej stomatologii. Lek. dent. Tomasz Szymański wykonuje szereg zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki, implantologii oraz protetyki. Między innymi, zajmuje się leczeniem i zapobieganiem próchnicy, leczeniem endodontycznym, a także przeprowadza usługi w obrębie stomatologii estetycznej oraz odbudowy braków zębowych. W swoim gabinecie oferuje pomoc również pacjentom ze zmianami na błonach śluzowych jamy ustnej.

agata-domanska-stomatolog-krakow

Agata Domańska

Lekarz stomatolog

 

Paulina ukończyła wydział lekarsko-dentystyczny Collegium Medicum UJ w Krakowie. Ponieważ praca to jej wielka pasja, stale podnosi swoje kompetencje i pogłębia wiedzę, biorąc udział w sympozjach i szkoleniach. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej oraz endodoncji mikroskopowej. Dodatkowo pasjonuje się medycyną estetyczną, z tego też powodu ukończyła studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Jej główna zasada to indywidualne, holistyczne podejście do pacjenta, największą nagrodą jest dla niej satysfakcja pacjenta. W wolnych chwilach oddaje się fotografii oraz podróżom.

malgorzata-zawilinska-stomatolog-krakow

dr Małgorzata Zawilińska

Higienistki
kowalczyk

JOANNA KOWALCZYK

Asystentka stomatologiczna, Higienistka

 

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Absolwentka Krakowskiej Medycznej Szkoły Policealnej. W naszym centrum zajmuje się profesjonalną higienizacją pacjentów, a także czynnym asystowaniem przy zabiegach stomatologicznych. Uczestniczy w kursach i szkoleniach aby zdobywać nowe doświadczenia i umiejętności. Z Centrum Stomatologicznym Zakopianka związana jest od 2016 r.

julianna

JULIANNA KĄDZIOŁKA

Asystentka stomatologiczna, Higienistka

 

Dyplomowana higienistka stomatologiczna i magister filozofii.

Ukończyłam Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie w 2010 roku. Od zawsze pasjonował mnie człowiek, a z czasem swoje zainteresowania skierowałam w kierunku medycyny, stąd wybór zawodu higienistki i asystentki stomatologicznej. Z największą przyjemnością pracuję przy zabiegach z zakresu chirurgii stomatologicznej. Z Centrum Stomatologicznym Zakopianka związana od roku 2015.

Prywatnie miłośniczka psów dużych ras i kina europejskiego.

Asystentki stomatologiczne
iwona

IWONA KADULA

Asystentka

 

Dyplom Asystentki Stomatologicznej zdobyła w 2013 r. Cechuje ja bardzo duże zaangażowanie i dokładność w tym co robi. Praca daje jej satysfakcje. Najczęściej asystuje przy zabiegach endodontycznych i estetycznych. Czynnie bierze udział również w zabiegach implantologicznych. Prywatnie miłośniczka zwierząt. Z naszym centrum związana od początku 2017 roku.

peczyrak

PIECZYRAK JOANNA

Asystentka stomatologiczna

 

Asystentka stomatologiczna i Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Aktualnie studiuje Gospodarkę Przestrzenną na Politechnice Krakowskiej. W pracy kieruje się indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Najbardziej lubi pracować przy zabiegach ze stomatologii estetycznej. Jest osoba otwarta, pozytywnie nastawiona, uśmiechnięta i zawsze chętna do pomocy. Jej pasja jest motoryzacja i jazda na rowerze.

unknown

KATARZYNA MISIOR

Asystentka

unknown

PAULINA NIECKARZ

Asystentka

Recepcjonistki
drmla

KLAUDIA DRMLA

Recepcja

Zarząd
Bogdan Ciążyński stomatolog kraków

BOGDAN CIĄŻYŃSKI

Stomatologia zachowawcza, Zarząd

 

Lek. Bogdan Ciążyński jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie. Studia lekarskie oraz stomatologiczne ukończył na Uniwersytecie Jagielońskim Collegium Medicum w Krakowie. Swoje doświadczenie w pracy z pacjentem zdobył, między innymi, pełniąc funkcję asystenta w Zakładzie Anestezjologii i Intensywnej Terapii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Zajmował się również leczeniem stomatologicznym w założonych przez siebie prywatnych klinikach w Krakowie i Nowym Sączu. Lek. Bogdan Ciążyński jest ambitnym lekarzem, który nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Wzbogaca wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych organizowanych m.in. przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne. Lek. Bogdan Ciążyński specjalizuje się przede wszystkim w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej. Poprawia komfort życia wielu pacjentom, dbając o ich zdrowy uśmiech. W codziennej pracy jego priorytetem jest wyleczenie zęba – ekstrakcję uważa za ostateczność. Zajmuje się leczeniem próchnicy i odbudową tkanek zęba materiałami światłoutwardzalnymi najwyższej jakości. Wśród licznych zabiegów, jakie przeprowadza, można wymienić również lapisowanie oraz nakładanie licówek kompozytowych.

jedrychowski

ANDRZEJ JĘDRYCHOWSKI

Manager

Translate »