Zespół

Lekarze stomatolodzy
cichanowicz

MACIEJ CICHANOWICZ

Chirurgia, Stomatologia zachowawcza

 

Lek. dent. Maciej Cichanowicz ukończył studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na kierunku lekarsko-dentystycznym. Staż podyplomowy odbył w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej w Bytomiu. Zdobywał tam również praktyczną wiedzę z dziedziny stomatologii. W latach 2014-2015 obejmował stanowisko młodszego wykładowcy w Katedrze i Zakładzie Stomatologii Wieku Rozwojowego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, gdzie prowadził zajęcia ze studentami. Obecnie doktor jest w trakcie specjalizacji z chirurgii szczękowo-twarzowej. Odbywa ją na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera w Krakowie. Doktor Cichanowicz to ambitny młody stomatolog, odnajdujący się nie tylko w indywidualnej praktyce, ale również w zespole. Regularnie uczestniczy w licznych specjalistycznych szkoleniach, kursach, ponadto bierze udział w konferencjach poświęconych zagadnieniom z dziedziny chirurgii stomatologicznej i periodontologii. Między innymi, ukończył indywidualne szkolenie implantologiczne systemu Alpha Bio Tec. Lek. dent. Maciej Cichanowicz przeprowadza szeroki zakres procedur z dziedziny chirurgii stomatologicznej. Zajmuje się także periodontologią.

machaj

KATARZYNA MACHAJ

Ortodoncja

 

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. prof. Skubiszewskiego w Lublinie. Staż specjalizacyjny z zakresu ortodoncji zakończony Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym odbyła w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej im. Zbigniewa Żaka w Krakowie. Nieustanie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkolenia praktycznych prowadzonych przez polskich i zagranicznych wykładowców. Aktywny członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Zajmuje się kompleksowym leczeniem
ortodontycznym dzieci i dorosłych.

ptak

KINGA PTAK

Stomatologia zachowawcza

 

Jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie nauczyłam się solidnych podstaw stomatologii. Regularnie poszerzam wiedzę na konferencjach i kursach. Ciągły rozwój daje mi satysfakcję i motywację do dalszej pracy. Jestem fanką pięknego i zdrowego uśmiechu, bo jak wiadomo wszystko od uśmiechu się zaczyna. Stomatologia estetyczna jest dziedziną stomatologii która najbardziej mnie cieszy. Pod nią buduję podstawy w postaci leczenia zachowawczego, endodoncji i protetyki. Jako lekarz indywidualnie podchodzę do leczenia każdego pacjenta i zachęcam do czynnego uczestniczenia w leczeniu.

pawel-zawadzki-stomatolog-krakow-

PAWEŁ ZAWADZKI

Chirurgia, Implantologia, Stomatologia zachowawcza

 

Lek. dent. Paweł Zawadzki to absolwent kierunku Lekarsko – Dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W trakcie studiów był aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Staż podyplomowy ukończył w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie. Systematycznie uczestniczył w licznych sympozjach, kongresach i konferencjach naukowych, czego potwierdzeniem są posiadane przez niego dyplomy i certyfikaty. Lek. dent. Paweł Zawadzki przeprowadza zabiegi z zakresu implantologii. Zajmuje się również procedurami z dziedziny chirurgii stomatologicznej.

orczykowska

LUCYNA ORCZYKOWSKA – SŁOCZYŃSKA

Stomatologia estetyczna, Protetyka, Stomatologia zachowawcza

 

Lek. dent. Lucyna Orczykowska-Słoczyńska to specjalista z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach oraz kursach. Lek. dent. Lucyna Orczykowska-Słoczyńska przeprowadza zabiegi z dziedziny stomatologii estetycznej. W zakres świadczonych przez nią usług wchodzi również implantoprotetyka.

sroka

MICHAŁ SROKA

Stomatologia zachowawcza

 

Ukończyłem studia lekarsko – dentystyczne na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie, w 2015 r. Staż podyplomowy odbywałem w V Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. W latach 2016-2018 pracowałem w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie.Rozwijam swoje pasje i zainteresowania biorąc czynny udział w wielu kursach i szkoleniach z zakresu Stomatologii Zachowawczej , Endodoncji i Protetyki. Jako lekarz staram się indywidualnie podchodzić do potrzeb każdego pacjenta tak aby czul się komfortowo i czynnie uczestniczył w leczeniu. Prywatnie interesuje się wspinaczka skałkową.

gibas

MARTA GIBAS

Ortodoncja

 

Lek. dent. Marta Gibas jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie. Studiowała na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Dyplom, tytuł lekarza dentysty oraz uprawnienia wykonywania zawodu uzyskała w 2011 roku. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła m.in. podczas stażu w Poznaniu w Przychodni Stomatologicznej „Wildecka” S.C., a także w trakcie specjalizacji w zakresie ortodoncji w Klinice Stomatologicznej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Doskonali umiejętności i poszerza zakres wiedzy w trakcie licznych specjalistycznych kursów. Ponadto systematycznie uczestniczy w kongresach naukowych organizowanych m.in. przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne (np. XII Kongres Stomatologów Polskich, Kraków). Lek. dent. Marta Gibas specjalizuje się w profilaktyce i leczeniu wad zgryzu oraz wad szczękowo-twarzowych u dzieci, młodzieży i dorosłych. Leczenie ortodontyczne prowadzi za pomocą specjalnie przygotowanych i dobranych do indywidualnych potrzeb danej osoby aparatów wyjmowanych (ruchomych) oraz aparatów stałych, mocowanych na uzębieniu pacjenta długookresowo.

michno

PAWEŁ MICHNO

Endodoncja

 

Lek. dent. Paweł Michno należy do Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie. Dyplom, tytuł lekarza dentysty oraz prawo wykonywania zawodu uzyskał w 1996 roku. Jego zainteresowania związane są przede wszystkim z leczeniem endodontycznym, dlatego ukończył w 2007 roku specjalizację w zakresie stomatologii zachowawczej z endodoncją. Swoją wiedzę oraz umiejętności zdobył także w trakcie licznych kursów. Brał udział w szkoleniach specjalistycznych w zakresie, między innymi, endodoncji, periodontologii i stomatologii estetycznej oraz protetyki. Lek. dent. Paweł Michno posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie profilaktyki i leczenia próchnicy u dzieci i dorosłych (wykonuje m.in. lakowanie i lakierowanie zębów preparatami z fluorem), a także w przeprowadzaniu nowoczesnych zabiegów endodontycznych z wykorzystaniem mikroskopu. Zajmuje się leczeniem zmian okołowierzchołkowych oraz nadwrażliwości zębów. Posiada również odpowiednie kwalifikacje do wykonywania usług w zakresie protetyki – uzupełnia ubytki w uzębieniu pacjentów przy pomocy koron, protez i mostów licowanych porcelaną. Odbudowuje zęby przy zastosowaniu wkładów koronowych kompozytowych. Przeprowadza zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, ponadto zajmuje się zapobieganiem oraz terapią chorób przyzębia i jamy ustnej oraz szynowaniem rozchwianych zębów.

witecka

ALEKSANDRA WITECKA

Stomatologia zachowawcza

 

Lek. dent. Aleksandra Witecka jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie. Stomatologię studiowała na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Tytuł lekarza dentysty oraz prawo wykonywania zawodu uzyskała w 2010 roku. Swój staż podyplomowy odbyła w Miejskim Centrum Stomatologii „Podgórze”. Jest stomatologiem ambitnym, nieustannie poszerzającym swoją wiedzę oraz umiejętności. Już w trakcie studiów brała udział w pracach koła naukowego przy Katedrze Ortodoncji (pełniła funkcję jego prezesa), a także koła naukowego przy Katedrze Protetyki. Ponadto ukończyła wiele kursów w zakresie stomatologii zachowawczej, estetycznej oraz protetyki. Lek. dent. Aleksandra Witecka to stomatolog pełen zapału do pracy. Specjalizuje się m.in. w leczeniu próchnicy zębów, a także w odbudowie tkanek zęba materiałami światłoutwardzalnymi i chemoutwardzalnymi. W swoim gabinecie zajmuje się również leczeniem endodontycznym (kanałowym). Ponadto posiada doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej oraz protetyki.

 

unknown

ANETA FURTAK

Periodontologia, Stomatologia zachowawcza

 

Lek. dent. Aneta Furtak jest absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2013 roku jest uczestniczką studiów doktoranckich w Zakładzie Profilaktyki i Stomatologii Eksperymentalnej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ponadto prowadziła zajęcia dla studentów pierwszych lat studiów w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej, w ramach programu Clinical and Experimental Dentistry. Doktor Furtak była laureatką stypendiów zagranicznych, które umożliwiły jej odbycie staży na Uniwersytecie w Glasgow oraz w Mater Dei Hospital na Malcie. Poza pracą zawodową doktor udziela się również naukowo. Na swoim koncie posiada wiele wystąpień konferencyjnych oraz publikacji naukowych (o tematyce afty oraz biofilmu), jest także autorką rozdziałów w kilku książkach. Doktor Furtak należy do Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS) i Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego (PTP). Ponadto jest członkiem European Federation of Periodontology (EFP). Lek. dent. Aneta Furtak obecnie jest w trakcie specjalizacji z zakresu periodontologii. Każdy pacjent znajdzie u niech profesjonalną pomoc oraz holistyczne podejście do problemu. Podczas pierwszej wizyty wykonuje specjalistyczne badanie periodontologiczne (oznaczenie wskaźników). Następnie opracowuje szczegółowy plan leczenia schorzenia, z którym przybył pacjent, określając jaki będzie tok leczenia – chirurgiczny czy niechirurgiczny, jak również ewentualny plan regeneracji po zabiegu. W zakres wykonywanych przez nią procedur wchodzą m.in. recesje dziąsłowe oraz leczenie cienkiego dziąsła.

slupinska

EWA SŁUPIŃSKA

Stomatologia estetyczna, Protetyka, Stomatologia zachowawcza

 

Lek. dent. Ewa Słupińska jest absolwentką stomatologii w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ponadto ukończyła studia na Uniwersytecie Tor Vergata w Rzymie. Systematycznie poszerza swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych kursach oraz szkoleniach, była również uczestnikiem zagranicznych staży, w trakcie których doskonaliła umiejętności z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii zachowawczej. Doktor Słupińska wyznaje zasadę, że lekarz powinien nieść pomoc osobom, które nie mogą sobie pozwolić na opiekę medyczną. Kilkakrotnie jako wolontariusz udzielała pomocy medycznej pacjentom m.in. w Indiach oraz Timorze Wschodnim (Archipelag Malajski). Lek. dent. Ewa Słupińska prywatnie jest pasjonatką zdrowego i aktywnego trybu życia. W wolnym czasie oddaje się podróżom oraz uprawia biegi długodystansowe. Posiada także uprawnienia instruktora narciarstwa PZN. Lek. dent. Ewa Słupińska w swojej codziennej praktyce lekarskiej świadczy usługi w zakresie stomatologii estetycznej.

szymanski

TOMASZ SZYMAŃSKI

Endodoncja, Stomatologia estetyczna, Implantologia, Protetyka, Stomatologia zachowawcza

 

Lek. dent. Tomasz Szymański, jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Dyplom, tytuł lekarza dentysty oraz uprawnienia wykonywania zawodu uzyskał w 2010 roku. Jest lekarzem ambitnym, nieustannie aktualizującym wiedzę i doskonalącym umiejętności. Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych specjalistycznych szkoleniach. Wśród ukończonych przez niego kursów można wymienić szkolenia poświęcone tematyce najnowszych metod w leczeniu endodontycznym, protetycznym i implantologicznym oraz możliwości nowoczesnej stomatologii. Lek. dent. Tomasz Szymański wykonuje szereg zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki, implantologii oraz protetyki. Między innymi, zajmuje się leczeniem i zapobieganiem próchnicy, leczeniem endodontycznym, a także przeprowadza usługi w obrębie stomatologii estetycznej oraz odbudowy braków zębowych. W swoim gabinecie oferuje pomoc również pacjentom ze zmianami na błonach śluzowych jamy ustnej.

stomatolog-krakow-tomasz-batko

TOMASZ BATKO

Stomatologia zachowawcza, chirurgia

 

Lek. dent. Tomasz Batko, jest absolwentem kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Pavla Jozefa Safarika w Kosicach na Słowacji, który ukończył w języku angielskim, oraz Krakowskiej Medycznej Szkoły Policealnej na kierunku technik dentystyczny. Ukończył staż na oddziale Chirurgii szczękowo-twarzowej na Chińskim Uniwersytecie Medycznym w Taichung na Tajwanie. Doświadczenie zawodowe zdobywa na licznych krajowych i zagranicznych szkoleniach. Obecnie jest w trakcie robienia certyfikatu z chirurgii szczękowej na UPJS w Kosicach. Oprócz chirurgii zajmuje się leczeniem zachowawczym, protetyką, stomatologią estetyczną oraz pedodoncją. Poza pracą jego pasją są narty, taniec latynoamerykański, motocykle oraz podróże.

unknown

JAKUB ŚWIDERSKI

Lekarz, chirurgia

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Już jako student brał czynny udział w Kole Naukowym Chirurgii Stomatologicznej. Obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie, gdzie również zajmuje się nauczaniem przyszłych lekarzy dentystów. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach m. in. z zakresu chirurgii, implantologii, periodontologii oraz naturalnej terapii regeneracyjnej z użyciem fibryny bogatopłytkowej. Odbył praktyki w takich krajach jak USA, Tajwan oraz Węgry. Dba o komfort pacjentów, lecząc ich bezboleśnie. Na co dzień zajmuje się zabiegami z zakresu chirurgii stomatologicznej. W wolnych chwilach lubi jazdę na snowboardzie oraz jazdę na rowerze szosowym.

unknown

MARTA GANDURSKA-DYGA

Lekarz stomatolog ze specjalizacja endodoncja.

 

Absolwentka CMUJ w Krakowie. Przez 8 lat asystent i pracownik naukowy Zakładu Propedeutyki Stomatologii Zachowawczej CMUJ. Jako pracownik CMUJ uzyskała specjalizację z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją . Brała czynny udział w organizacji kursów z tego zakresu. Doświadczenie zdobywała pracując w kraju jak i za granicą. To empatyczna osoba łatwo nawiązująca kontakt z pacjentem.

Higienistki
kowalczyk

JOANNA KOWALCZYK

Asystentka stomatologiczna, Higienistka

 

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Absolwentka Krakowskiej Medycznej Szkoły Policealnej. W naszym centrum zajmuje się profesjonalną higienizacją pacjentów, a także czynnym asystowaniem przy zabiegach stomatologicznych. Uczestniczy w kursach i szkoleniach aby zdobywać nowe doświadczenia i umiejętności. Z Centrum Stomatologicznym Zakopianka związana jest od 2016 r.

julianna

JULIANNA KĄDZIOŁKA

Asystentka stomatologiczna, Higienistka

 

Dyplomowana higienistka stomatologiczna i magister filozofii.

Ukończyłam Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie w 2010 roku. Od zawsze pasjonował mnie człowiek, a z czasem swoje zainteresowania skierowałam w kierunku medycyny, stąd wybór zawodu higienistki i asystentki stomatologicznej. Z największą przyjemnością pracuję przy zabiegach z zakresu chirurgii stomatologicznej. Z Centrum Stomatologicznym Zakopianka związana od roku 2015.

Prywatnie miłośniczka psów dużych ras i kina europejskiego.

Asystentki stomatologiczne
iwona

IWONA KADULA

Asystentka

 

Dyplom Asystentki Stomatologicznej zdobyła w 2013 r. Cechuje ja bardzo duże zaangażowanie i dokładność w tym co robi. Praca daje jej satysfakcje. Najczęściej asystuje przy zabiegach endodontycznych i estetycznych. Czynnie bierze udział również w zabiegach implantologicznych. Prywatnie miłośniczka zwierząt. Z naszym centrum związana od początku 2017 roku.

peczyrak

PIECZYRAK JOANNA

Asystentka stomatologiczna

 

Asystentka stomatologiczna i Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Aktualnie studiuje Gospodarkę Przestrzenną na Politechnice Krakowskiej. W pracy kieruje się indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Najbardziej lubi pracować przy zabiegach ze stomatologii estetycznej. Jest osoba otwarta, pozytywnie nastawiona, uśmiechnięta i zawsze chętna do pomocy. Jej pasja jest motoryzacja i jazda na rowerze.

klecha

MONIKA KLECHA

Dyplomowana Asystentka i Higienistka Stomatologiczna

 

Ukończyłam Niepubliczne Studium Medyczne w Krakowie na kierunku Asystentka i Higienistka Stomatologiczna w 2016 r. Od tego czasu na stałe jestem związana ze stomatologią. Lubię swoją pracę ponieważ daje mi satysfakcję, a największą przynosi wtedy, gdy widzę uśmiech i zadowolenie pacjentów. W mojej pracy najważniejsze jest dobro pacjenta, dlatego stawiam na precyzję w działaniu oraz dbanie o szczegóły, otwartość i pozytywnie nastawienie. Prywatnie jestem miłośniczka zwierząt i dobrej książki.

unknown

PAULINA NIECKARZ

Asystentka

unknown

MONIKA CIEPIELA

Asystentka

unknown

KATARZYNA MISIOR

Asystentka

Recepcjonistki
drmla

KLAUDIA DRMLA

Recepcja

wilk

MAGDALENA WILK

Recepcja

Zarząd
Bogdan Ciążyński stomatolog kraków

BOGDAN CIĄŻYŃSKI

Stomatologia zachowawcza, Zarząd

 

Lek. Bogdan Ciążyński jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie. Studia lekarskie oraz stomatologiczne ukończył na Uniwersytecie Jagielońskim Collegium Medicum w Krakowie. Swoje doświadczenie w pracy z pacjentem zdobył, między innymi, pełniąc funkcję asystenta w Zakładzie Anestezjologii i Intensywnej Terapii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Zajmował się również leczeniem stomatologicznym w założonych przez siebie prywatnych klinikach w Krakowie i Nowym Sączu. Lek. Bogdan Ciążyński jest ambitnym lekarzem, który nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Wzbogaca wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych organizowanych m.in. przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne. Lek. Bogdan Ciążyński specjalizuje się przede wszystkim w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej. Poprawia komfort życia wielu pacjentom, dbając o ich zdrowy uśmiech. W codziennej pracy jego priorytetem jest wyleczenie zęba – ekstrakcję uważa za ostateczność. Zajmuje się leczeniem próchnicy i odbudową tkanek zęba materiałami światłoutwardzalnymi najwyższej jakości. Wśród licznych zabiegów, jakie przeprowadza, można wymienić również lapisowanie oraz nakładanie licówek kompozytowych.

jedrychowski

ANDRZEJ JĘDRYCHOWSKI

Zarząd

Translate »