Zespół

Lekarze stomatolodzy
sroka

MICHAŁ SROKA

Stomatologia zachowawcza

 

Ukończyłem studia lekarsko – dentystyczne na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie, w 2015 r. Staż podyplomowy odbywałem w V Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. W latach 2016-2018 pracowałem w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie.Rozwijam swoje pasje i zainteresowania biorąc czynny udział w wielu kursach i szkoleniach z zakresu Stomatologii Zachowawczej , Endodoncji i Protetyki. Jako lekarz staram się indywidualnie podchodzić do potrzeb każdego pacjenta tak aby czul się komfortowo i czynnie uczestniczył w leczeniu. Prywatnie interesuje się wspinaczka skałkową.

stomatolog-krakow-tomasz-batko

TOMASZ BATKO

Stomatologia zachowawcza, chirurgia

 

Lek. dent. Tomasz Batko, jest absolwentem kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Pavla Jozefa Safarika w Kosicach na Słowacji, który ukończył w języku angielskim, oraz Krakowskiej Medycznej Szkoły Policealnej na kierunku technik dentystyczny. Ukończył staż na oddziale Chirurgii szczękowo-twarzowej na Chińskim Uniwersytecie Medycznym w Taichung na Tajwanie. Doświadczenie zawodowe zdobywa na licznych krajowych i zagranicznych szkoleniach. Obecnie jest w trakcie robienia certyfikatu z chirurgii szczękowej na UPJS w Kosicach. Oprócz chirurgii zajmuje się leczeniem zachowawczym, protetyką, stomatologią estetyczną oraz pedodoncją. Poza pracą jego pasją są narty, taniec latynoamerykański, motocykle oraz podróże.

aneta-furtak-stomatolog-krakow

ANETA FURTAK

Periodontologia, Stomatologia zachowawcza

 

Lek. dent. Aneta Furtak jest absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2013 roku jest uczestniczką studiów doktoranckich w Zakładzie Profilaktyki i Stomatologii Eksperymentalnej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ponadto prowadziła zajęcia dla studentów pierwszych lat studiów w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej, w ramach programu Clinical and Experimental Dentistry. Doktor Furtak była laureatką stypendiów zagranicznych, które umożliwiły jej odbycie staży na Uniwersytecie w Glasgow oraz w Mater Dei Hospital na Malcie. Poza pracą zawodową doktor udziela się również naukowo. Na swoim koncie posiada wiele wystąpień konferencyjnych oraz publikacji naukowych (o tematyce afty oraz biofilmu), jest także autorką rozdziałów w kilku książkach. Doktor Furtak należy do Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS) i Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego (PTP). Ponadto jest członkiem European Federation of Periodontology (EFP). Lek. dent. Aneta Furtak obecnie jest w trakcie specjalizacji z zakresu periodontologii. Każdy pacjent znajdzie u niech profesjonalną pomoc oraz holistyczne podejście do problemu. Podczas pierwszej wizyty wykonuje specjalistyczne badanie periodontologiczne (oznaczenie wskaźników). Następnie opracowuje szczegółowy plan leczenia schorzenia, z którym przybył pacjent, określając jaki będzie tok leczenia – chirurgiczny czy niechirurgiczny, jak również ewentualny plan regeneracji po zabiegu. W zakres wykonywanych przez nią procedur wchodzą m.in. recesje dziąsłowe oraz leczenie cienkiego dziąsła.

szymanski

TOMASZ SZYMAŃSKI

Endodoncja, Stomatologia estetyczna, Implantologia, Protetyka, Stomatologia zachowawcza

 

Lek. dent. Tomasz Szymański, jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Dyplom, tytuł lekarza dentysty oraz uprawnienia wykonywania zawodu uzyskał w 2010 roku. Jest lekarzem ambitnym, nieustannie aktualizującym wiedzę i doskonalącym umiejętności. Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych specjalistycznych szkoleniach. Wśród ukończonych przez niego kursów można wymienić szkolenia poświęcone tematyce najnowszych metod w leczeniu endodontycznym, protetycznym i implantologicznym oraz możliwości nowoczesnej stomatologii. Lek. dent. Tomasz Szymański wykonuje szereg zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki, implantologii oraz protetyki. Między innymi, zajmuje się leczeniem i zapobieganiem próchnicy, leczeniem endodontycznym, a także przeprowadza usługi w obrębie stomatologii estetycznej oraz odbudowy braków zębowych. W swoim gabinecie oferuje pomoc również pacjentom ze zmianami na błonach śluzowych jamy ustnej.

agata-domanska-stomatolog-krakow

Agata Domańska

Lek. dent. Agata Domańska

 

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W codziennej pracy zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą i estetyczną. Jest zwolenniczką kompleksowego podejścia do leczenia stomatologicznego – począwszy od diagnostyki, poprzez szczegółowy plan leczenia, aż po zabiegi estetyczne. Stawia na indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz na komfortowy i bezbolesny przebieg wizyty. Charakteryzuje się wysoką precyzyjnością i dbałością o detale. Rozwój, zarówno osobisty, jak i zawodowy jest dla niej bardzo istotny, dlatego stale poszerza swoje kwalifikacje regularnie uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych. To empatyczna, cierpliwa osoba łatwo nawiązująca kontakt z pacjentami, również tymi najmłodszymi. Poza pracą jej pasją są jazda konna oraz podróże.

joanna-lagoda-stomatolog-krakow

Joanna Łagoda

Lekarz stomatolog

 

Lek. dent. Joanna Łagoda jest absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Jest ambitną, otwartą na nowe wyzwania osobą, dążącą do poszerzania wiedzy i umiejętności. Priorytetem jest dla niej komfort i zadowolenie pacjenta oraz jego świadomy udział w przeprowadzanym leczeniu. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej oraz endodoncji mikroskopowej. Dobrze znane są jej substancje lecznicze oraz ich szczegółowe działanie, możliwe interakcje i wpływ na organizm. Ukończyła studia magisterskie na kierunku farmacja Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. W czasie wolnym lubi podróżować i zwiedzać świat. Jej pasją są sporty zimowe i enologia.

karolina-bak-stomatolog-krakow

Karolina Bąk

Lekarz stomatolog

 

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Staż podyplomowy odbyła w gabinetach stomatologicznych w Szczecinie i Kostrzynie nad Odrą. Uczestniczka Projektu ,,Competentia”, akcji profilaktycznych w przedszkolach w Szczecinie oraz wielu konferencji naukowych. Swoje umiejętności doskonali biorąc udział w kursach organizowanych w całej Polsce. Pasjonatka pracy w powiększeniu (lupa oraz mikroskop), stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji mikroskopowej oraz protetyki. Wolny czas spędza na pisaniu tekstów literackich oraz reportaży, fotografii, grze w planszówki i podróżowaniu.

unknown

Marcin Kotowski

Lekarz stomatolog

 

Chirurgia, implantologia

unknown

dr n.med. Tomasz Kowalik

Lekarz stomatolog

 

Jestem absolwentem kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, dyplom lekarza dentysty uzyskałem w 2009 roku. Po ukończeniu studiów odbyłem roczny staż podyplomowy w Specjalistycznym Centrum Stomatologii w Łodzi. Uzyskanie w 2010 roku pełnego prawa wykonywania zawodu umożliwiło mi rozpoczęcie samodzielnej pracy i tym samym dalsze podążanie wcześniej obraną drogą. W 2012 roku podjąłem decyzje o rozpoczęciu studiów doktoranckich. Rok 2016 był bardzo ważnym dla mnie w dotychczasowej karierze zawodowej, gdyż zaowocował obroną pracy doktorskiej na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, dzięki temu uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych.

Jestem autorem publikacji naukowych, pasjonatem stomatologii – szczególnie protetyki stomatologicznej i stomatologii mikroskopowej. Stale poszerzam swoją wiedzę z zakresu protetyki, implantoprotetyki i implantologii uczestnicząc w licznych kursach szkoleniowych i konferencjach naukowych.

unknown

ANDRZEJ MITERA

Spec. endodoncja

 

Higienistki
kowalczyk

JOANNA KOWALCZYK

Asystentka stomatologiczna, Higienistka

 

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Absolwentka Krakowskiej Medycznej Szkoły Policealnej. W naszym centrum zajmuje się profesjonalną higienizacją pacjentów, a także czynnym asystowaniem przy zabiegach stomatologicznych. Uczestniczy w kursach i szkoleniach aby zdobywać nowe doświadczenia i umiejętności. Z Centrum Stomatologicznym Zakopianka związana jest od 2016 r.

dorota-witos-stomatolog-krakow

DOROTA WITOS

Higienistka

Asystentki stomatologiczne
iwona

IWONA KADULA

Asystentka

 

Dyplom Asystentki Stomatologicznej zdobyła w 2013 r. Cechuje ja bardzo duże zaangażowanie i dokładność w tym co robi. Praca daje jej satysfakcje. Najczęściej asystuje przy zabiegach endodontycznych i estetycznych. Czynnie bierze udział również w zabiegach implantologicznych. Prywatnie miłośniczka zwierząt. Z naszym centrum związana od początku 2017 roku.

katarzyna-kowalczyk-krakow

mgr KATARZYNA KOWALCZYK

Fizjoterapeuta stomatologiczny

 

Jest magistrem fizjoterapii, absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego i Policealnej Szkoły Masażu Leczniczego w Krakowie. Aktualnie studiuje osteopatię na Akademii Osteopatii w Krakowie. Specjalizuje się w rehabilitacji stomatologicznej- nowej dziedzinie, która zyskuje bardzo duże uznanie wśród Stomatologów, dzięki jej skutecznym efektom terapeutycznym oraz za jej kompleksowe uzupełnienie leczenia stomatologicznego Pacjenta. Pasjonuje ją aktywny tryb życia, za pośrednictwem którego można łączyć pracę nad ciałem i umysłem. Jej celem jest nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych poprzez liczne kursy oraz praca nad coraz lepszą skutecznością w terapii z pacjentem. Osteopatia warunkuje jej całościowe podejście w diagnostyce i w terapii pacjenta, dzięki czemu skupia się na przyczynie, a nie tylko na objawach dolegliwości.

unknown

KATARZYNA MISIOR

Asystentka

paulina-nieckarz-stomatolog-krakow

PAULINA NIECKARZ

Asystentka

izabela-czapska-stomatolog-krakow

IZABELA CZAPASKA-BIEGAŃSKA

Asystentka

Recepcjonistki
unknown

KOLETA RAJTARSKA

Recepcjonistka

unknown

IZABELA FALKOWSKA

Recepcjonistka

Zarząd
Bogdan Ciążyński stomatolog kraków

BOGDAN CIĄŻYŃSKI

Stomatologia zachowawcza, Zarząd

 

Lek. Bogdan Ciążyński jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie. Studia lekarskie oraz stomatologiczne ukończył na Uniwersytecie Jagielońskim Collegium Medicum w Krakowie. Swoje doświadczenie w pracy z pacjentem zdobył, między innymi, pełniąc funkcję asystenta w Zakładzie Anestezjologii i Intensywnej Terapii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Zajmował się również leczeniem stomatologicznym w założonych przez siebie prywatnych klinikach w Krakowie i Nowym Sączu. Lek. Bogdan Ciążyński jest ambitnym lekarzem, który nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Wzbogaca wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych organizowanych m.in. przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne. Lek. Bogdan Ciążyński specjalizuje się przede wszystkim w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej. Poprawia komfort życia wielu pacjentom, dbając o ich zdrowy uśmiech. W codziennej pracy jego priorytetem jest wyleczenie zęba – ekstrakcję uważa za ostateczność. Zajmuje się leczeniem próchnicy i odbudową tkanek zęba materiałami światłoutwardzalnymi najwyższej jakości. Wśród licznych zabiegów, jakie przeprowadza, można wymienić również lapisowanie oraz nakładanie licówek kompozytowych.

jedrychowski

ANDRZEJ JĘDRYCHOWSKI

Manager