Ortodoncja

Ortodoncja

 

Równe białe zęby to wizytówka każdego człowieka, która dodaje pewności siebie i pomaga na co dzień. Konsultacja ortodontyczna pozwoli na sprawdzenie rozwoju uzębienia i ewentualną korektę. Ortodonta ustala indywidualny tok leczenia, który kontroluje wraz z pacjentem podczas kolejnych wizyt.

 

Ortodoncja to dział stomatologii, który podlega dynamicznemu rozwojowi. Celem leczenia jest tu wyrównanie i prawidłowe ustawienie zębów w łukach zębowych. Proste i ładne zęby to wizytówka człowieka, która dodaje pewności siebie, dlatego warto o nią zadbać, o czym przekonuje każdy ortodonta.W dobie postępu techniki i metod leczenia, aż w 90% przypadków wady gryzu i zębów można wyprostować. Dzięki temu Pacjent zyskuje piękny i zdrowy uśmiech. Nasi ortodonci pracują zarówno na aparatach ruchomych jak i na aparatach stałych. Podczas wizyty pomogą Ci podjąć decyzję, który z aparatów jest odpowiedni dla Ciebie. Każdy aparat musi zostać indywidualnie dostosowany do pacjenta, ponieważ tylko w ten sposób leczenie będzie skuteczne. Trzeba pamiętać, że ortodoncja to dziedzina stomatologii, która pomaga nie tylko uzyskać odpowiedni wygląd, ale też poprawę zdrowia, gdyż proste zęby odpowiednio spełniają swą rolę.

Lekarze stomatolodzy
machaj

KATARZYNA MACHAJ

Ortodoncja

 

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. prof. Skubiszewskiego w Lublinie. Staż specjalizacyjny z zakresu ortodoncji zakończony Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym odbyła w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej im. Zbigniewa Żaka w Krakowie. Nieustanie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkolenia praktycznych prowadzonych przez polskich i zagranicznych wykładowców. Aktywny członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Zajmuje się kompleksowym leczeniem
ortodontycznym dzieci i dorosłych.

gibas

MARTA GIBAS

Ortodoncja

 

Lek. dent. Marta Gibas jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie. Studiowała na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Dyplom, tytuł lekarza dentysty oraz uprawnienia wykonywania zawodu uzyskała w 2011 roku. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła m.in. podczas stażu w Poznaniu w Przychodni Stomatologicznej „Wildecka” S.C., a także w trakcie specjalizacji w zakresie ortodoncji w Klinice Stomatologicznej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Doskonali umiejętności i poszerza zakres wiedzy w trakcie licznych specjalistycznych kursów. Ponadto systematycznie uczestniczy w kongresach naukowych organizowanych m.in. przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne (np. XII Kongres Stomatologów Polskich, Kraków). Lek. dent. Marta Gibas specjalizuje się w profilaktyce i leczeniu wad zgryzu oraz wad szczękowo-twarzowych u dzieci, młodzieży i dorosłych. Leczenie ortodontyczne prowadzi za pomocą specjalnie przygotowanych i dobranych do indywidualnych potrzeb danej osoby aparatów wyjmowanych (ruchomych) oraz aparatów stałych, mocowanych na uzębieniu pacjenta długookresowo.

Translate »