Pacjenci o nas

Pacjenci o nas

 

„Byłem u bardzo miłego lekarza, który zrobił mi korony porcelanowe. Jestem bardzo zadowolony z efektu. Polecam wszystkim.” (Adam K.)

 

„W tym centrum są sami profesjonaliści. Leczyłem tam zęby u kilku stomatologów. Efekt końcowy super. Zawsze miła i fachowa obsługa.” (Konrad I.)

 

„Miałam problem z ósemką. Byłam u kilku stomatologów i wszyscy straszyli mnie, że trzeba będzie ją usunąć chirurgicznie. Umówiłam się do chirurga w Centrum Stomatologicznym Zakopianka i okazało się, że wystarczy tylko naciąć dziąsło. Zrobili mi od razu zdjęcie i szybko zdiagnozowali problem. Polecam.” (Monika J.)

 

„Zawsze bałem się dentysty. Jak zacząłem chodzić do dr Grabowskiej, strach minął. Bardzo miła Pani Doktor, szybko i bezboleśnie wyleczyła mi zęby. Na pewno tam jeszcze wrócę.” (Sławek L.)

 

„Często chodzę do tego Centrum na konsultacje i higienizację. Mają fajne promocje, z których korzystam. Dzięki temu mam zdrowe i białe zęby. W normalnej cenie wybielanie mają dość drogie, ale można trafić na promocję w dużo niższej cenie. Warto poczekać. Polecam ten gabinet.” (Katarzyna K.)

 

„Zrobiłem sobie u nich implanty. Pełen profesjonalizm. Mam na nie dożywotnią gwarancję. Patrząc na obsługę i wykonanie implantów z pewnością nie będę musiał z niej korzystać i nic poprawiać.” (Zbigniew L.)