Doświadczeni stomatolodzy

Lekarze stomatolodzy

TOMASZ SZYMAŃSKI

Endodoncja, Stomatologia estetyczna, Implantologia, Protetyka, Stomatologia zachowawcza

szymanski

Lek. dent. Tomasz Szymański, jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Dyplom, tytuł lekarza dentysty oraz uprawnienia wykonywania zawodu uzyskał w 2010 roku. Jest lekarzem ambitnym, nieustannie aktualizującym wiedzę i doskonalącym umiejętności. Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych specjalistycznych szkoleniach. Wśród ukończonych przez niego kursów można wymienić szkolenia poświęcone tematyce najnowszych metod w leczeniu endodontycznym, protetycznym i implantologicznym oraz możliwości nowoczesnej stomatologii. Lek. dent. Tomasz Szymański wykonuje szereg zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki, implantologii oraz protetyki. Między innymi, zajmuje się leczeniem i zapobieganiem próchnicy, leczeniem endodontycznym, a także przeprowadza usługi w obrębie stomatologii estetycznej oraz odbudowy braków zębowych. W swoim gabinecie oferuje pomoc również pacjentom ze zmianami na błonach śluzowych jamy ustnej.

KRZYSZTOF GLANC

Lekarz stomatolog

krzysztof-glanc-stomatolog-krakow

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Fascynuje się nowoczesnym leczeniem zachowawczym, endodontycznym i protetycznym. Pracuje w powiększeniu mikroskopowym, przykłada dużą wagę do estetyki wykonywanych prac. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. Prywatnie miłośnik zwierząt oraz sztuk walki.

MAGADALENA KŁOS-SZYMAŃSKA

Lekarz stomatolog

Magdalena Kłos Szymańska Stomatolog Kraków

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończyła liczne kursy z zakresu protetyki, periodontologii, endodoncji mikroskopowej oraz stomatologii estetycznej. Dzięki temu jest w stanie kompleksowo zaplanować i wykonać leczenie, którego efektem jest piękny uśmiech. Liczne staże zagraniczne, między innymi we Włoszech (Rzym) i w Niemczech (Bayreuth) dodatkowo wzbogaciły jej umiejętności praktyczne i wiedzę. Wszystkie zabiegi wykonuje z użyciem mikroskopu stomatologicznego już od wielu lat.

Cechuje się miłym podejściem do pacjenta, zrozumieniem jego problemów i oczekiwań. Zawsze pomocna i uśmiechnięta.

MICHAŁ URZĘDOWSKI

Lekarz stomatolog, Ortodonta

Michał Urzędowski Ortodonta Kraków

 

Absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z ortodoncji w Katedrze Ortodoncji w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych oraz zaburzeń czynności stawów skroniowo-żuchwowych. Do jego zainteresowań zawodowych należy także leczenie wad wrodzonych twarzoczaszki. W swojej praktyce łączy holistyczne podejście do zdrowia jamy ustnej i postawy całego ciała poprzez współpracę z fizjoterapeutą. Dobro i komfort pacjenta w każdym wieku to jego priorytet. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, także z niepełnosprawnością umysłową. Regularnie pogłębia swoją wiedzę na licznych kursach specjalistycznych i konferencjach naukowych. Prywatnie pasjonat górskich wędrówek, nart i motoryzacji.

AGATA DOMAŃSKA

Lekarz stomatolog

agata-domanska-stomatolog-krakow

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W codziennej pracy zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą i estetyczną. Jest zwolenniczką kompleksowego podejścia do leczenia stomatologicznego – począwszy od diagnostyki, poprzez szczegółowy plan leczenia, aż po zabiegi estetyczne. Stawia na indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz na komfortowy i bezbolesny przebieg wizyty. Charakteryzuje się wysoką precyzyjnością i dbałością o detale. Rozwój, zarówno osobisty, jak i zawodowy jest dla niej bardzo istotny, dlatego stale poszerza swoje kwalifikacje regularnie uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych. To empatyczna, cierpliwa osoba łatwo nawiązująca kontakt z pacjentami, również tymi najmłodszymi. Poza pracą jej pasją są jazda konna oraz podróże.

ANNA KACZOR

Lekarz stomatolog

Anna Kaczor Stomatolog Krakow

Absolwentka kierunku lekarsko – dentystycznego na wydziale lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Szczególnie interesuje się leczeniem endodontycznym (kanałowym), które wykonuje w całości w powiększeniu mikroskopu zabiegowego oraz stomatologią odtwórczą.
Leczenie zachowawcze (opracowywanie i wypełnianie ubytków) również przeprowadza z użyciem mikroskopu oraz w osłonie koferdamu (specjalnej izolacji) – tak aby każdy zabieg wykonany był minimalnie inwazyjnie, z maksymalną dbałością o szczegóły.
Do swojej pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem, a trudne przypadki stanowią dla niej wyzwanie i motywację do dalszego rozwoju. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w konferencjach i kursach z poszczególnych dziedzin stomatologii. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego i Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Higienistki

MARTYNA BEDNARCZYK

Higienistka / Asystentka stomatologiczna

martyna-bednarczyk-higienistka-stomatologiczna-krakow
Asystentki stomatologiczne

KATARZYNA KOWALCZYK

Fizjoterapeuta stomatologiczny

katarzyna-kowalczyk-krakow

 

Jest magistrem fizjoterapii, absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego i Policealnej Szkoły Masażu Leczniczego w Krakowie. Aktualnie studiuje osteopatię na Akademii Osteopatii w Krakowie. Specjalizuje się w rehabilitacji stomatologicznej- nowej dziedzinie, która zyskuje bardzo duże uznanie wśród Stomatologów, dzięki jej skutecznym efektom terapeutycznym oraz za jej kompleksowe uzupełnienie leczenia stomatologicznego Pacjenta. Pasjonuje ją aktywny tryb życia, za pośrednictwem którego można łączyć pracę nad ciałem i umysłem. Jej celem jest nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych poprzez liczne kursy oraz praca nad coraz lepszą skutecznością w terapii z pacjentem. Osteopatia warunkuje jej całościowe podejście w diagnostyce i w terapii pacjenta, dzięki czemu skupia się na przyczynie, a nie tylko na objawach dolegliwości.

PAULINA KUBAS

Asystentka stomatologiczna

unknown

KINGA KOZDRÓJ

Asystentka stomatologiczna

unknown

WERONIKA WOJCIECHOWSKA

Asystentka stomatologiczna

unknown
Zarząd

BOGDAN CIĄŻYŃSKI

Stomatologia zachowawcza, Zarząd

Bogdan Ciążyński stomatolog kraków

Lek. Bogdan Ciążyński jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie. Studia lekarskie oraz stomatologiczne ukończył na Uniwersytecie Jagielońskim Collegium Medicum w Krakowie. Swoje doświadczenie w pracy z pacjentem zdobył, między innymi, pełniąc funkcję asystenta w Zakładzie Anestezjologii i Intensywnej Terapii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Zajmował się również leczeniem stomatologicznym w założonych przez siebie prywatnych klinikach w Krakowie i Nowym Sączu. Lek. Bogdan Ciążyński jest ambitnym lekarzem, który nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Wzbogaca wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych organizowanych m.in. przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne. Lek. Bogdan Ciążyński specjalizuje się przede wszystkim w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej. Poprawia komfort życia wielu pacjentom, dbając o ich zdrowy uśmiech. W codziennej pracy jego priorytetem jest wyleczenie zęba – ekstrakcję uważa za ostateczność. Zajmuje się leczeniem próchnicy i odbudową tkanek zęba materiałami światłoutwardzalnymi najwyższej jakości. Wśród licznych zabiegów, jakie przeprowadza, można wymienić również lapisowanie oraz nakładanie licówek kompozytowych.

ALEKSANDRA JĘDRYCHOWSKA

Manager

unknown