Doświadczeni stomatolodzy

Lekarze stomatolodzy

KRZYSZTOF GLANC

Lekarz stomatolog

krzysztof-glanc-stomatolog-krakow

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI) oraz International Congress of Oral Implantologists (ICOI). Absolwent Corriculum Implantologii PSI. Wykonuje zabiegi z zakresu estetycznej stomatologii zachowawczej (wypełnienia, odbudowy typu onlay/overlay), chirurgii stomatologicznej (usuwanie zębów – w tym zatrzymanych “ósemek”), mikrochirurgii (resekcje mikrochirurgiczne z wypełnieniem wstecznym), regeneracji kości oraz implantologii. Pracuje w powiększeniu mikroskopu i w izolacji koferdamem, przykłada dużą wagę do estetyki wykonywanych prac oraz ich minimalnej inwazyjności. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. Prywatnie miłośnik zwierząt.

JUSTYNA KRASZEWSKA

Lekarz stomatolog

Justyna Kraszewska Stomatolog Kraków

Jestem Absolwentka kierunku lekarsko – dentystycznego na wydziale lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Zajmuje się nowoczesnym leczeniem zachowawczym, endodontycznym i stomatologią odtwórczą. Leczenie wykonuje w powiększeniu mikroskopu zabiegowego oraz w osłonie koferdamu.

Stale pogłębiam wiedzę i podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych konferencjach i kursach.

MICHAŁ URZĘDOWSKI

Lekarz stomatolog, specjalista ortodoncji

michal-urzedowski-stomatolog-ortodonta-krakow

Absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalizacyjne odbył w Poradni Ortodoncji Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Krakowie, gdzie obecnie pracuje jako specjalista oraz opiekun specjalizantów. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych oraz zaburzeń czynności stawów skroniowo-żuchwowych. Do jego zainteresowań zawodowych należy także leczenie wad wrodzonych twarzoczaszki. W swojej praktyce łączy holistyczne podejście do zdrowia jamy ustnej i postawy całego ciała poprzez współpracę z fizjoterapeutą i neurologopedą. Dobro i komfort pacjenta w każdym wieku to jego priorytet. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, także z niepełnosprawnością intelektualną.

Regularnie pogłębia swoją wiedzę na licznych kursach specjalistycznych i konferencjach naukowych.

Certyfikowany lekarz systemu nakładkowego Invisalign.

ANNA KACZOR

Lekarz stomatolog

Anna Kaczor Stomatolog Krakow

Absolwentka kierunku lekarsko – dentystycznego na wydziale lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Szczególnie interesuje się leczeniem endodontycznym (kanałowym), które wykonuje w całości w powiększeniu mikroskopu zabiegowego oraz stomatologią odtwórczą.
Leczenie zachowawcze (opracowywanie i wypełnianie ubytków) również przeprowadza z użyciem mikroskopu oraz w osłonie koferdamu (specjalnej izolacji) – tak aby każdy zabieg wykonany był minimalnie inwazyjnie, z maksymalną dbałością o szczegóły.
Do swojej pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem, a trudne przypadki stanowią dla niej wyzwanie i motywację do dalszego rozwoju. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w konferencjach i kursach z poszczególnych dziedzin stomatologii. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego i Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

DOMINIKA KOŚCIÓŁEK-RUDY

Lekarz stomatolog, Ortodonta

dominika-kosciolek-rudy-stomatolog-ortodonta-krakow

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Lekarz rezydent w trakcie specjalizacji z ortodoncji w Katedrze Ortodoncji Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prowadzi zajęcia ze studentami kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum. Szczególne znaczenie przykłada do rozwoju zawodowego. Swoje umiejętności z zakresu ortodoncji systematycznie doskonali uczestnicząc w kursach i konferencjach. Jest uśmiechniętą osobą, cechuje się miłym usposobieniem, sumiennością i dokładnością. Pacjenci cenią jej kontakt z dziećmi. Swoją pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem, nieustannie dążąc do perfekcji. Największą satysfakcję daje jej uśmiech i zadowolenie pacjenta. Prywatnie miłośniczka zwierząt, szczególnie kotów. Czas wolny spędza z rodziną i przyjaciółmi.

ARTUR NIEDZIÓŁKA

Lekarz stomatolog

Artur Niedziółka dobry stomatolog Kraków

Studiował na Oddziale Stomatologicznym I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Po ukończeniu studiów odbywał staż podyplomowy w Stomatologicznym Centrum Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W trakcie odbywania stażu zdał Lekarsko-Dentystyczny egzamin państwowy.

Zawód lekarza dentysty sprawia mu ogromną satysfakcję oraz uczucie spełnienia, a jego zawodową pasją jest endodoncja mikroskopowa, w której rozwija swoje umiejętności. W wolnym czasie pochłaniają go książki, historia i piłka nożna.

ARKADIUSZ MAKOWIECKI

Dr n. med. Chirurg, implantolog

Arkadiusz Makowiecki Stomatolog Chirurg Implantolog Krakow

Ukończył Akademię Medyczną we Wrocławiu w 1993 roku. W 1996 roku uzyskał pierwszy stopień specjalizacji w zakresie chirurgii stomatologicznej. Od tego czasu pogłębia wiedzę i doskonali umiejętności uczestnicząc w szkoleniach w kraju i zagranicą. Prowadzi też wykłady dla lekarzy oraz uczestniczy w programach naukowych z zakresu chirurgii i implantologii realizowanych na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej będącego częścią Europejskiego Towarzystwa Implantologicznego ( OSIS-EDI) oraz Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego ( PSI-ICOI/ DGOI). Arkadiusz Makowiecki jest także lekarzem – konsultantem firm Thommen i Osstell w Polsce.

Doktor Arek w czasie wolnym od pracy, chętnie podróżuje i gra w tenisa.

DR MAGDALENA SZAFRANIEC-MAKOWIECKA

Lekarz stomatolog, protetyk

Magdalena Szafraniec-Makowiecka Stomatolog Kraków

Magdalena Szafraniec-Makowiecka ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu w 1993 roku . Pogłębia wiedzę i doskonali umiejętności uczestnicząc w szkoleniach w kraju i zagranicą z zakresu protetyki, ze szczególnym, naciskiem na protetykę na implantach. W swojej pracy wykorzystuje elementy DSD (Digital Smile Design).Posiadając duże doświadczenie zawodowe prowadzi kompleksowe leczenie pacjentów hołdując zasadom stomatologii holistycznej. Specjalizuje się w dużych odbudowach związanych z rekonstrukcją zgryzu. Będąc perfekcjonistką do swojej pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w konferencjach i kursach z poszczególnych dziedzin stomatologii

KAROLINA ZAKRZEWSKA

Lekarz stomatolog, endodoncja, stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna

Karolina Zakrzewska Stomatolog Kraków

Absolwentka Wydziału Lekarskiego na kierunku lekarsko-dentystycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jej pasją jest endodoncja, w której doskonali się pod okiem profesjonalistów już od momentu rozpoczęcia stażu podyplomowego, poprzez uczestnictwo w kursach i sympozjach naukowych znanych polskich i zagranicznych autorytetów stomatologii. Posiada również kilkadziesiąt certyfikatów potwierdzających odbyte kursy medyczne promujące nowości w stomatologii. Laureatka 1 miejsca plebiscytu Hipokrates Małopolski 2018 (powiat tatrzański), w kategorii „Stomatolog Roku”.

Reprezentuje najwyższy poziom leczenia endodontycznego, korzystając z najnowszych technologii, takich jak mikroskop zabiegowy, stożkowa tomografia komputerowa, maszynowe opracowanie i termoplastyczne wypełnianie kanałów korzeniowych oraz ich laserowe odkażanie. Pogodna, empatyczna, z wykonywanej pracy zawsze stara się uczynić sztukę, a jej grono wiernych Pacjentów nieustannie się powiększa.

Prywatnie jest wielką pasjonatką sportu i podróżowania.

PRZEMYSŁAW SURDY

Lekarz stomatolog

unknown

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, student prestiżowej Akademii Chirurgii Jamy Ustnej.

Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej, nieustannie poszerzając swoją wiedzę, aby pacjent czuł się jak najlepiej przez niego otoczony opieką.

Prywatnie miłośnik siłowni oraz motoryzacji.

Higienistki

MARTYNA BEDNARCZYK

Higienistka / Asystentka stomatologiczna

martyna-bednarczyk-stomatolog-krakow
Asystentki stomatologiczne

KATARZYNA KOWALCZYK

Fizjoterapeuta stomatologiczny

katarzyna-kowalczyk-krakow

 

Jest magistrem fizjoterapii, absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego i Policealnej Szkoły Masażu Leczniczego w Krakowie. Aktualnie studiuje osteopatię na Akademii Osteopatii w Krakowie. Specjalizuje się w rehabilitacji stomatologicznej- nowej dziedzinie, która zyskuje bardzo duże uznanie wśród Stomatologów, dzięki jej skutecznym efektom terapeutycznym oraz za jej kompleksowe uzupełnienie leczenia stomatologicznego Pacjenta. Pasjonuje ją aktywny tryb życia, za pośrednictwem którego można łączyć pracę nad ciałem i umysłem. Jej celem jest nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych poprzez liczne kursy oraz praca nad coraz lepszą skutecznością w terapii z pacjentem. Osteopatia warunkuje jej całościowe podejście w diagnostyce i w terapii pacjenta, dzięki czemu skupia się na przyczynie, a nie tylko na objawach dolegliwości.

Zarząd

BOGDAN CIĄŻYŃSKI

Stomatologia zachowawcza, Zarząd

Bogdan Ciążyński stomatolog kraków

Lek. Bogdan Ciążyński jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie. Studia lekarskie oraz stomatologiczne ukończył na Uniwersytecie Jagielońskim Collegium Medicum w Krakowie. Swoje doświadczenie w pracy z pacjentem zdobył, między innymi, pełniąc funkcję asystenta w Zakładzie Anestezjologii i Intensywnej Terapii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Zajmował się również leczeniem stomatologicznym w założonych przez siebie prywatnych klinikach w Krakowie i Nowym Sączu. Lek. Bogdan Ciążyński jest ambitnym lekarzem, który nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Wzbogaca wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych organizowanych m.in. przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne. Lek. Bogdan Ciążyński specjalizuje się przede wszystkim w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej. Poprawia komfort życia wielu pacjentom, dbając o ich zdrowy uśmiech. W codziennej pracy jego priorytetem jest wyleczenie zęba – ekstrakcję uważa za ostateczność. Zajmuje się leczeniem próchnicy i odbudową tkanek zęba materiałami światłoutwardzalnymi najwyższej jakości. Wśród licznych zabiegów, jakie przeprowadza, można wymienić również lapisowanie oraz nakładanie licówek kompozytowych.

ALEKSANDRA JĘDRYCHOWSKA

Manager

unknown