Stomatologia estetyczna | Wybielanie zębów | Licówki Kraków

IMG_6169 compress-image

Piękny uśmiech to podstawa! Okazuje się bowiem, że to właśnie on w głównej mierze odpowiada za to, jakie zrobimy pierwsze wrażenie. Nic więc dziwnego, iż zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej zdecydowanie zyskują na popularności. Być może Ty również chcesz odmienić nie tylko wygląd swojego uzębienia, ale przede wszystkim swoje życie? Jeżeli tak, to koniecznie odwiedź naszą klinikę stomatologiczną. To tutaj spełnimy Twoje marzenie o pięknym i zdrowym uśmiechu!

Dla kogo stomatologia estetyczna?

Stomatologia estetyczna jest skierowana do osób, które nie są zadowolone ze swojego uśmiechu. Problemem może być niesatysfakcjonujący kolor uzębienia, różnego rodzaju nierówności czy nieprawidłowy kształt. W naszej klinice stomatologicznej mamy pełną świadomość tego, jak ważny jest zdrowy i piękny uśmiech, dlatego też szczególną wagę przykładamy do stomatologii estetycznej. W Zakopiance przeprowadzamy dokładną diagnostykę cyfrową, przez co zawsze możemy zaproponować odpowiednie metody leczenia. Pragniemy kompleksowo pomóc wszystkim osobom, dlatego oferujemy szeroki zakres zabiegów. W naszej klinice przeprowadzamy wybielanie zębów metodą gabinetową oraz nakładkową, a także mocujemy licówki porcelanowe i kompozytowe. Dzięki tym rozwiązaniom możemy skutecznie odmienić wygląd Twojego uśmiechu, o czym możesz się przekonać, decydując się na leczenie w naszej klinice stomatologicznej.

Czym jest wybielanie?

Nasze uzębienie jest cały czas narażone na czynniki, które wpływają na zmianę jego koloru. Jak się okazuje, kawa i papierosy są jednymi z największych wrogów białego uśmiechu. Skutecznym rozwiązaniem problemu zmiany koloru uzębienia jest wybielanie. Polega ono na użyciu specjalnych preparatów, które mają na celu usunięcie niechcianych przebarwień. Dzięki temu zabiegowi można uzyskać bielsze zęby nawet o kilka tonów, a także możliwe jest poprawienie higieny jamy ustnej, ponieważ przeprowadza się wcześniej gabinetową higienizację. Okazuje się więc, że ostatecznym efektem wybielania jest nie tylko zmiana wyglądu, ale także poprawa stanu zdrowia uzębienia. Po zabiegu może odzyskać pewność siebie i w końcu cieszyć się pełnią życia!

11

Lat doświadczenia

5000

Założonych implantów

11000

Wyleczonych Pacjentów

Wybielanie metodą gabinetową

Zabieg wybielania składa się z trzech sesji, w trakcie których na zęby nakładany jest specjalny środek mający za zadanie usunięcie niechcianych przebarwień. Aby uaktywnić działanie preparatu, wykorzystuje się lampę Beyond. Ostatnim etapem zabiegu jest nałożenie na zęby środka, który znosi nadwrażliwość. Cały proces trwa zaledwie godzinę, a efekty wybielania widoczne są właściwie od razu po wyjściu z gabinetu. Przy odpowiedniej higienie jamy ustnej mogą się one utrzymywać nawet do 2 lat. Wszystko to sprawia, że w krótkim czasie możesz cieszyć się pięknym i białym uśmiechem!

Umów się na wizytę!

Odbudowanie utraconych zębów skutecznie poprawia jakość życia. Nie zwlekaj dłużej i przekonaj się o tym sam. W naszej profesjonalnej klinice korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, dzięki którym niezwykle estetycznie rekonstruujemy uzębienie. Przekonaj się o tym sam i wybierz leczenie w Zakopiance! Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz albo zadzwonić pod numer 604 111 119.

Wybielanie nakładkowe

Alternatywą dla wybielania gabinetowego jest metoda nakładkowa, która pozwala na pełną kontrolę całego procesu. Podczas pierwszej wizyty lekarz pobiera wycisk zębów, co czyni za pomocą specjalnego skanera wewnątrzustnego, przez co znacząco zostaje podniesiony komfort. Pozwala to na dokładne stworzenie nakładek, które wykonane są ze specjalnej folii. Ich wnętrze podczas całego procesu wypełniane jest specjalnym preparatem wybielającym. W następnym etapie lekarz sprawdza poprawność wykonania nakładek. W tym momencie zostaniesz poinformowany, w jaki sposób należy korzystać z zestawu. Później cały proces wybielania przenoszony jest do domu. Nakładki najczęściej zakładane są na noc. Pierwsze efekty widoczne są już po 5 dniach, a czas trwania całego procesu nie przekracza z reguły 2 tygodni. W trakcie kolejnej wizyty odbywa się kontrola leczenia. Zaletą metody nakładkowej jest fakt, że to Ty decydujesz, jaki efekt wybielenia uzyskasz.

 

 

Licówki porcelanowe

Licówki są to cienkie płatki, które wykonane są z materiału ceramicznego. Przykleja się je na przednią część zęba w celu ukrycia niedoskonałości. Co ważne, zabieg zakładania licówek prowadzi do niewielkiej ingerencji w tkanki twarde zęba. Początek leczenia ma na celu przygotowanie uzębienia do zabiegu. Najczęściej etap ten polega na oczyszczeniu zęba oraz oszlifowaniu szkliwa. Następnie wykonywany jest skan przy pomocy skanera wewnątrzustnego, dzięki czemu możliwe jest stworzenie dokładnego obrazu, który pozwala na precyzyjne przygotowanie porcelanowej licówki w pracowni protetycznej. Niewątpliwą zaletą licówek porcelanowych jest ich wytrzymałość, która pozwala cieszyć się nimi nawet przez 15 lat. Ważne jednak jest, abyś przestrzegał wszystkich zasad higieny jamy ustnej oraz zaleceń od lekarza.

 

 

Licówki kompozytowe

Alternatywą dla licówek porcelanowych są licówki kompozytowe. Metoda ta polega na nałożeniu na powierzchnię zęba materiału kompozytowego, a następnie jest on odpowiednio modelowany przez stomatologa. Dzięki temu rozwiązaniu możemy uzyskać oczekiwane efekty estetyczne, które można podziwiać od razu po zabiegu. W ten sposób skutecznie można usunąć diastemę, zmienić kształt zęba oraz zlikwidować różnego rodzaju przebarwienia. Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest stosunkowo niska cena. Licówki kompozytowe najczęściej stosowane są jako rozwiązanie tymczasowe, które pozwala w krótkim czasie odmienić znacznie wygląd uśmiechu.

 

Umów się na wizytę!

Marzenie o pięknym uśmiechu jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy, że podejmiesz w końcu decyzję o odwiedzeniu naszej kliniki stomatologicznej. W Zakopiance skutecznie odmieniamy nie tylko wygląd uzębienia, ale przede wszystkimi poprawiamy jakość życia. Możesz się o tym przekonać, umawiając się na konsultację. Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz albo zadzwonić pod numer 604 111 119.