Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

 

Białe i zdrowe zęby to nasza wizytówka, która pozwala nam czuć się pewniej zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Śnieżnobiały uśmiech to w obecnych czasach symbol sukcesu. Jak wskazują badania, aż 80–90% z nas pragnie białego i zdrowego uśmiechu. System do wybielania zębów Beyond – spełnia twe marzenia. Ten nowoczesny system do wybielania zębów pozwala nam na rozjaśnienie koloru twoich zębów do 8 tonów. Jest zarówno tak samo skuteczny jak i bezpieczny, ponieważ wykorzystuje światło zimne, które nie podwyższa temperatury zęba i nie prowadzi do powikłań związanych z jego nadwrażliwością lub obumarciem. To idealne rozwiązanie dla Ciebie jeśli chcesz uzyskać olśniewający efekt śnieżnobiałego uśmiechu podczas jednej wizyty!

 

Jak to działa?

 

Wybielanie zębów BEYOND™ to jednorazowy zabieg polegający na nałożeniu specjalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, a następnie aktywowaniu go przez światło akceleratora. Efektem wybielania są białe, lśniące zęby pacjenta. Cały zabieg trwa ok. 45 minut, jednak jego długość może się różnić w zależności od przypadku. Zabieg BEYOND™ jest całkowicie bezpieczny, wykonywany przez lekarza stomatologa, który wraz z pacjentem wybierze odpowiedni odcień zęba i przeprowadzi zabieg. Wybielanie może spowodować u niektórych osób wrażliwości zębów, która powinna ustąpić po kilku do 24 godzin od zabiegu.

 

Jak długo utrzymują się rezultaty?

 

Efekt utrzymuje się średnio 2 lata, ale nie zapominaj, że dużą rolę w całym procesie odgrywają Twój tryb życia oraz Twoja dieta.  Barwiące pokarmy i napoje takie jak mocna herbata, kawa, papierosy, czerwone wino sprawią, że zęby zaczną szybciej ciemnieć, a tym samym będziesz potrzebować częstszych zabiegów. Oczywiście przy prawidłowej higienie jamy ustnej i stosowaniu zaleceń lekarza, efekt może  utrzymać się znacznie dłużej.

 

Wybielanie pod kontrolą

 

Babcine sposoby wybielania zębów odeszły już do lamusa. Teraz możesz w szybki, bezpieczny i profesjonalny sposób zadbać o swój uśmiech. Fachowe porady Twojego stomatologa i najnowsza technologia stomatologiczna sprawią, że Twoje zęby będą śnieżnobiałe. Wychodząc Ci naprzeciw oferujemy najwyższą jakość i standard usług. Umów się na wizytę już dziś i podaruj sobie śnieżnobiały uśmiech!

 

Przeciwwskazania do wybielania zębów:

 

  • Wiek pacjenta poniżej 18 roku życia.
  • Mechaniczne lub próchnicowe uszkodzenia zębów. Przed wybielaniem zęby powinny być wyleczone.
  • Duża ilość wypełnień, koron, mostów lub licówek na zębach przednich.
  • Nadwrażliwość zębów.
  • Zła higiena jamy ustnej oraz stan zapalny dziąseł.
  • Alergia lub nadwrażliwość na utleniacze, glicerynę i żywice poliakrylowe.
  • Ciąża pacjentki, karmienie piersią.
  • Palenie tytoniu.
  • Zaburzenia w stawach skroniowo-żuchwowych.
  • Przyjmowania silnych leków (psychotropowe, przeciwpadaczkowe, cytostatyki).
Translate »