Stomatologia Zakopianka

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

 

Gwarantujemy Ci profesjonalne zabiegi stomatologiczne na najwyższym poziomie przy użyciu najlepszych materiałów dentystycznych. Razem z lekarzem prowadzącym zaplanuj etapy leczenia i wizyty kontrolne. Poznaj zasady właściwej higieny jamy ustnej i samodzielnie dbaj o swój zdrowy i piękny uśmiech. Po zakończeniu leczenia zapraszamy Cię na regularne wizyty kontrolne i higienizację co 6 miesięcy. Czekamy na Ciebie!

Komfortowe wnętrzaPoczuj się swobodnie w progach naszego Centrum Stomatologicznego. Twój komfort jest naszym priorytetem, dlatego zaprojektowaliśmy je z myślą o Tobie twojej wygodzie. Usiądź wygodnie na fotelu lub sofie, poczytaj ciekawą prasę lub obejrzyj program w telewizji.

Klinika przyjazna mamom z dziećmi. Jesteśmy Centrum Stomatologicznym przyjaznym mamom z dziećmi. Dla Twojego dziecka przygotowaliśmy specjalny kącik z grami i zabawami. Gdy Ty będziesz u stomatologa, Twoje dzieci na pewno nie będą się nudzić. Podczas zabawy czuwa nad nimi nasz personel.

Nowoczesny sprzęt stomatologiczny. Poczuj różnicę korzystając z najnowszych technik i sprzętu stomatologicznego, dzięki którym jesteśmy w stanie bardzo precyzyjnie zdiagnozować każdy problem, którym do nas przychodzisz i skutecznie sobie z nim poradzić. Zrób z nami milowy krok w dziedzinie stomatologii.

Poznaj profesjonalny zespół lekarzy stomatologów różnych specjalizacji. Nawet najlepszy sprzęt jest bezużyteczny bez doświadczonego stomatologa. To dzięki ogromnej wiedzy i pasji naszych lekarzy jesteśmy w stanie zapewnić Ci usługi na najwyższym poziomie. Zespół specjalistów różnych dziedzin podejmie się każdego wyzwania. Lekarz prowadzący wyjaśni Ci proces leczenia, w trakcie którego skieruje Cię do poszczególnych specjalistów.

Twój osobisty opiekun – Lekarz prowadzący, który poprowadzi Cię od momentu, kiedy odwiedziłeś nas po raz pierwszy. On przeprowadza kompleksowy przegląd jamy ustnej i wykonuje niezbędne zdjęcia rentgenowskie. Następnie proponuje możliwe warianty leczenia – rozmawiacie i wspólnie wybieracie najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Leczenie bez tajemnic – Ustalony na pierwszej wizycie wraz z lekarzem prowadzącym plan leczenia, realizujemy kolejno u poszczególnych specjalistów w jednym miejscu – Centrum Stomatologicznym Zakopianka. W trakcie leczenia nie dopuszczamy do żadnych niedomówień, możesz o wszystko pytać – zawsze uzyskasz wyczerpującą i jasną odpowiedź.

Dentysta przyjazny dzieciom – Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest zapewnienie opieki całej rodzinie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nie tylko dla Ciebie, ale również dla Twoich dzieci wizyta u dentysty była miłym i wesołym doświadczeniem w przyjaznej atmosferze.

Szeroka oferta – Jesteś wyjątkowy i zasługujesz na wyjątkowe traktowanie i podejście do problemu, z którym się borykasz. W odpowiedzi na Twoje potrzeby przygotowaliśmy szeroką ofertę zabiegów, którą uzupełniamy wraz z kolejnymi doświadczeniami. Przekonaj się sam, jak wiele jesteśmy w stanie dla Ciebie zrobić.

Zmieniamy się dla Ciebie – W naszej klinice masz możliwość płatności kartą oraz  rozłożenia najdroższych zabiegów na raty. Staramy się pokonać wszelkie bariery, dlatego przystosowaliśmy nasze Centrum dla osób niepełnosprawnych. Specjalna winda pomoże pokonać schody, a duże przestrzenie wygodnie poruszać się po terenie Centrum.

Nowoczesne technologie

 

Korzystamy tylko z nowoczesnych technologii, bo wiemy, że niosą za sobą mnóstwo korzyści. Chcemy zaprosić Cię do świata technologii, w którym wysokiej klasy urządzenia zapewniają Ci bezpieczeństwo, a nam precyzję i wygodę pracy oraz większe możliwości.

Zapraszamy Cię do świata najnowszych technologii stomatologicznych, gdzie:

System sterylizacji – chroni Cię przed zakażeniem. Dzięki autoklawowi STATIM, centralnej sterylizatorni  i specjalnemu fotelowi z własnym systemem dezynfekcji, mamy stuprocentową pewność, że zabieg odbędzie się przy pomocy idealnie zdezynfekowanych przyborów.

Stanowisko pracy dentysty – to nie tylko wygodny, regulowany fotel. Teraz to kompleksowe centrum dowodzenia, które dodatkowo wyposażyliśmy w system multimedialny, rentgen i zaawansowany system komunikacji między wszystkimi działami, a to wszystko z myślą o Twoim komforcie i bezpieczeństwie.

Radiologia – W naszym Centrum cenimy Twój czas, dlatego wyposażyliśmy je w cyfrowy system  diagnostyki radiologicznej. Dzięki temu, możemy wykonać cyfrowe zdjęcia w dowolnej projekcji podczas zabiegu, bez potrzeby przemieszczania się.

Mikroskop i systemy endodontyczne – są niezastąpione w leczeniu kanałowym zębów. Dzięki nim możemy precyzyjnie odszukać, opracować i wypełnić wszystkie kanały korzeniowe. Niezbędne w chirurgii endodontycznej i przy takich zabiegach, jak usuwanie złamanych narzędzi kanałowych.

Mikrosilniki chirurgiczne i implantologiczne – to małe komputery, które zwiększają precyzję i bezpieczeństwo wykonania zabiegów implantologicznych. Dzięki precyzyjnym ustawieniom implant zostaje bezpiecznie umieszczony w kości.

Klinika bez barier

 

Nasze Centrum Stomatologiczne Zakopianka zostało zaprojektowane i dostosowane do potrzeb i wygody osób niepełnosprawnych. Zapewniamy wszystkie możliwe udogodnienia począwszy od wejścia wyposażonego w windę, szerokich korytarzy i płaskich powierzchni umożliwiających swobodne poruszanie się, aż po specjalnie przystosowane gabinety i toalety.

Polityka jakości

 

Centrum Stomatologiczne Zakopianka to nowoczesna krakowska klinika, która od 2010 roku zapewnia wszystkim swoim Pacjentom jakość usług na światowym poziomie. Naszym gwarantem jakości jest wysoko wykwalifikowana kadra medyczna, nowoczesna technologia stomatologiczna oraz kompleksowość oferowanych przez nas świadczeń. Współpracując ze specjalistami kilku dziedzin pomagamy wyleczyć i rozwiązać każdy problem stomatologiczny.

Oferujemy konsultacje, podczas których zostaje ustalony indywidualny – dostosowany do określonych potrzeb i możliwości naszych Pacjentów – plan leczenia. Naszym atutem jest skuteczność. Jesteśmy pewni swoich umiejętności oraz jakości stosowanych przez nas materiałów, dlatego wykonane przez nas usługi objęte są GWARANCJĄ.

Nasze motto „WIERZYMY, ŻE ZADBALIŚMY O WSZYSTKO„

Naszą misją jest tworzenie pięknego i zdrowego uśmiechu w przyjaznej atmosferze bez bólu i stresu.

Naszym celem jest zaspakajanie potrzeb i oczekiwań pacjentów poprzez:

  • przyjazną atmosferę i profesjonalną obsługę
  • zatrudnianie wykwalifikowanego personelu – medycznego i administracyjnego
  • stałe podnoszenie kwalifikacji personelu
  • wprowadzanie najnowocześniejszych stomatologicznych rozwiązań światowej klasy,
  • stałe podnoszenie jakości naszych usług i obsługi pacjenta
  • zapewnienie pacjentowi komfortu i bezpieczeństwa poprzez system sterylizacji oparty na ściśle przestrzeganych zasadach i procedurach